Фабрика дверей “Друїд”-молоде підприємство по виробництву повного циклу міжкімнатних дверей  на території України, яке почало свою роботу в 2012р.Ми прагнемо бути лідерами галузі та надавати нашим клієнтам високий рівень сервісу, широкий асортимент якісної продукції та конкурентні ціни.

Якість:

      Завдяки наполегливій праці всього колективу, високотехнологічному обладнанню та контролю над виробництвом : від обробки кругляка і рекомендацій по вибору моделей -фабрика позитивно зарекомендувала себе на ринку дверних технологій.

Мода та стиль:

   Різноманіття дверей, яке панує сьогодні на ринку даної продукції, дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські мрії і прикрасити будь-яке приміщення, починаючи від офісу і закінчуючи будинком, створивши там затишок і комфорт.

Екологія та безпека:

     У створенні нашого продукту ми використовуємо натуральну сировину, виключаючи різні штучні матеріали. Природність «DRUID» полягає не тільки у виготовленні дверей з натуральної деревини, а й у використанні високоякісних оздоблювальних матеріалів європейських виробників, які безпечні для здоров’я людини.