Українське підприємство повного циклу “TERMINUS” засновано в 2005 році. За короткий проміжок часу компанія стала лідером на українському ринку з виробництва міжкімнатних дерев’яних дверей.

Підприємство «TERMINUS» оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників.

Підприємство підбирає матеріали на основі суворого дотримання екологічних стандартів (всі продукти відповідають міжнародним стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами). Використання передових технологій та екологічно чистих матеріалів дозволяє займати провідну позицію на ринку України і конкурувати з виробниками близького та далекого зарубіжжя.

Двері «TERMINUS» – це не тільки якісний та стильний елемент інтер’єру, який створює комфорт та затишок у вашому домі, а й продукт з відмінними функціональними характеристиками: найвища якість деревини, чудова звукоізоляція, стійкість до різних кліматичних умов.

Продовжуючи стабільно розвивається на вітчизняному ринку, постійно вдосконалюємося та чітко ставимо цілі. Ми жодного дня не стоїмо на місці, адже команда «TERMINUS» – це активні, сильні та впевнені у своїх силах люди.

натисніть на картинку, щоб розпочати перегляд

Terminus еко-шпон

Terminus шпон, фарба